Fantezi Düşkünü Rana

Fantezi Düşkünü Rana
Merhabalar, ben Rana. Üniversite 3. Sınıf öğrenciyim 21 yaşında 1.65 boyunda 48 kilo ağırlığında ela göz rengine sahip aynı zamanda hem modellik hem de geceleri fantezi ihtiyaçlarımı karşılamak amacı ile eskortluk yapmaktayım.
Model olmam nedeni ile özel talepler olması durumunda partnerlik hizmeti verebilir, sizin yanınızda sizi yansıtabilecek bir kültür ile organizasyonlarınıza katılabilirim. Gece görüşmelerini yalnızca kendi evimde gerçekleştiriyor, fantezilerimi doyasıya yaşamak ve yaşatmak için özenle dizayn edilmiş olan odamda en ateşli orgazmları yaşamak için sizleri bekliyorum. Arayan herkes ile ilişkiye girmeyeceğimi yada görüşmeyeceğimi belirterek elit beyefendilere öncelik göstereceğimi bildirmek isterim.

Görüşmelerimde samimiyet benim için daha öndedir. Bu nedenle müşterilerimle sıcak kanlı olmayı tercih eder, fantezilerimle mutlu olmaya bir erkekle görüşmemi sonlandırmam. Sağlıma düşkünlüğüm nedeni ile anal ilişkiye girmediğimi özellikle belirterek prezervatif kullanımını her iki kişinin sağlığı açısından zorunlu tutmaktayım. Resimler tamamen bana ait olup gerçeklikle alakası olmayan görsellere kesinlikle yer verilmemiştir. Dileyen arayabilir, benimle görüşebilir.

“Fantezi Düşkünü Rana” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir